DOPORUČENÍ !

Prosím otočte své zařízení na šířku, na výšku by nebyla práce na velikosti této obrazovky dostatečně komfortní.

11 Zář. 26, 2018 16:18:11

Jimmi

POKEC O VŠEM MOŽNÉM, NEJEN RYBOLOV V NORSKU

Jo, jo, předsedo - váš kolektiv beru v patrnosti už delší dobu . A co tak p. Janka, Solny, Šroubek, Lichtag, Roman1312, Kikibut? (co mě tak zrovna napadlo....) Bude mít Zerp nějaké zboží se slevami jako prase? Budou nějaké přednášky?

12 Zář. 29, 2018 00:12:07

DOSKY

Jimmi napsal(a):

Jo, jo, předsedo - váš kolektiv beru v patrnosti už delší dobu . A co tak p. Janka, Solny, Šroubek, Lichtag, Roman1312, Kikibut? (co mě tak zrovna napadlo....) Bude mít Zerp nějaké zboží se slevami jako prase? Budou nějaké přednášky?

Slovensko není o přednáškách a ani o zboží a slevách. Je to pouze setkání pár přátel, o milém posezení, o nějakém to podařeném výletu a o jídle a dobrém pití. 

13 Zář. 29, 2018 18:58:29

Jimmi

DOSKY napsal(a):

Jimmi napsal(a): Slovensko není o přednáškách a ani o zboží a slevách. Je to pouze setkání pár přátel, o milém posezení, o nějakém to podařeném výletu a o jídle a dobrém pití. 

Vycházel jsem jen z dostupných informací na RLN - kde je rozepsán pouze 1. a 3. sraz (prodej, diskuze).......... Vzhledem k tomu, že nyní bude již 7. sraz, určitě se již mnohé pozměnilo. Asi bude nejlepší tohleto zkouknout osobně.............

14 Říj. 2, 2018 19:33:08

DOSKY

Jimmi napsal(a):

DOSKY napsal(a): Vycházel jsem jen z dostupných informací na RLN - kde je rozepsán pouze 1. a 3. sraz (prodej, diskuze).......... Vzhledem k tomu, že nyní bude již 7. sraz, určitě se již mnohé pozměnilo. Asi bude nejlepší tohleto zkouknout osobně.............

Je ovšem potřeba se dohodnout s organizátorem. Zavolej mi.   

15 Říj. 3, 2018 15:51:55

Jimmi

DOSKY napsal(a):

Jimmi napsal(a): Je ovšem potřeba se dohodnout s organizátorem. Zavolej mi.   

Díky, už máme ,,izbičku,, zajištěnou. Doufám, že se tam sjedou i nějaké ženštiny, neb budu mít sebou doprovod, tak aby se tam necítila nějak osamoceně........

16 Říj. 4, 2018 18:51:46

DOSKY

Jimmi napsal(a):

DOSKY napsal(a):Díky, už máme ,,izbičku,, zajištěnou. Doufám, že se tam sjedou i nějaké ženštiny, neb budu mít sebou doprovod, tak aby se tam necítila nějak osamoceně........

Super, tak se uvidíme.